Lansering av Influens

I dag skjer det. Den store dagen er her. For trodde du bare det var konfirmasjon, arbeidsuke i annen by og på skolen som svirret rundt i toppknotten? Neida, nå «går vi på lufta» og noen av oss var på «God Morgen, Norge» i dag for å promotere bloggplattformen «Influens» hvor nedre aldersgrense for innlegg er på 40 år.

Hentet fra artikkelen i Computerworld: INFLUENS.NO: Slik fremstår den nye bloggerportalen på nettet. (Skjermdump: Influens.no)

Computerworld har hørt og funnet!

Bloggerne som er med på samarbeidet, dekker et bredt spekter av temaer, fra bil, mote, reiseliv og hagestell til kultur og samliv, og mye annet. – De vil nå ut til en ekstremt kjøpesterk og livsglad gruppe, som i dag ikke synes så godt i mediebildet, sier gründerne.

Og her finner du også meg, det rotete Lappeteppet, i en stall med store navn. Klokken 15:00 åpnes dørene, jeg er ydmyk og takknemlig for muligheten til å stå med så mange flotte navn og deres blogger.


Publisert

i

av

Stikkord:

Kommentarer

4 kommentarer til “Lansering av Influens”

  1. Monica BJ avatar

    Så spennende da ?

    1. Lappeteppet avatar

      @monica: det var det!!!

    1. Lappeteppet avatar

      @Linn: Takk, det var knallgøy!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *