Hverdagstrim er helt gratis

Jeg trener gjerne med andre. Jeg er egentlig skikkelig sosial. Men noen ganger er det like greit å trene alene mens man hører på f.eks lydbok.

Og det gjorde jeg da Mister Grey var på service i Lillestrøm. Det finnes noen skjulte stier her og der som gjør transportetappen til noe mer!

Her står jeg bokstavelig talt midt i skulpturparken i Lillestrøm! Under en (stille) musikalsk installasjon (se under).

Og bilen gikk IKKE igjennom EU- kontrollen. Men det satser vi på at går på garanti så jeg fikk den med meg hjem uten at jeg betalte skjorte, bukse og jakke. Takknemlig for det!


Publisert

i

,

av

Stikkord:

Kommentarer

4 kommentarer til “Hverdagstrim er helt gratis”

  1. Monica BJ avatar

    Deilig med slike turer aleine, et skikkelig pusterom! Kjedelig med bilen da…

    1. Anja Holt avatar

      @Monica: Ja, pusterom trenger man. Bilen ordner seg!

  2. Linn // FruBever avatar

    Æsj, så kjipt med Mr Grey! Var det ille?

    Alle trenger litt alene-tid innimellom. Jeg har enda tilgode lydbok, jeg… til tross for din Fabel. Jeg glemmer det liksom… minn meg gjerne på det igjen!

    1. Anja Holt avatar

      @Linn: Vi satser på garantien på dette her. Nå har jeg forresten Storytel! 🙂 Må forandre litt.